Wynajem niszczarek

dzierżawa niszczarkiProwadzisz biuro i zależy Ci na prawidłowym niszczeniu dokumentów – tak, by poufne dane nie trafiły w niepowołane ręce. Potrzebna Ci w takim razie dobrej klasy niszczarka dokumentów. Jeżeli jednak nie chcesz inwestować w jej zakup oraz pokrywać kosztów eksploatacji, doskonałym rozwiązaniem będzie wynajem niszczarki. W ten sposób, ciesząc się stałym, przewidywalnym kosztem, zyskasz pewność, że zawsze będziesz miał dostęp do tego urządzenia.

Wynajem niszczarki – współpracuj z najlepszymi

Avarus to sprawdzony partner, gdy chodzi o urządzenia biurowe oraz bankowe. Na rynku działamy od ponad 20 lat, oferując specjalistyczny sprzęt. Wynajem niszczarki z naszych zasobów to rozsądne rozwiązanie, które zapewni Ci wiele korzyści:

  • wynajmiesz niezawodny sprzęt, precyzyjnie dostosowany do potrzeb Twojego biura – w naszej ofercie znajdziesz zarówno niszczarki przybiurkowe, korytarzowe, przemysłowe, jak i systemy niszczące,
  • wynajem niszczarki to dobór jej przez Nas zgodnie ze specyfiką wykonywanej w Twojej firmie pracy – przeanalizujemy realne zapotrzebowanie, uczciwie dopasowując sprzęt,
  • zatroszczymy się zarówno o dostawę niszczarki,  jej montaż, a także ewentualne wykonanie prac serwisowych – jesteśmy do Twojej dyspozycji,
  • zagwarantujemy uczciwe, przyjazne ceny, dzięki czemu wynajem niszczarki będzie dla Ciebie jeszcze korzystniejszą inwestycją.

W sprawie leasingu prosimy o kontakt pod numer 22/356 90 60 lub 501 092 991.  Pod udostępnionym linkiem wyliczysz koszty leasingu wybranego urządzenia:

          KALKULATOR LEASINGOWY LINK

Jeśli potrzebna Ci niezawodna, markowa niszczarka i oczekujesz rozsądnych warunków współpracy z ekspertem w branży – skontaktuj się z nami.
Wszystkie oferowane przez nas niszczarki spełniają kryteria i wymagania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Zaufało nam już szerokie grono Klientów. Dołącz do niego i Ty!