Wynajem liczarek

Wynajem liczarek to usługa polegająca na krótkoterminowym lub długoterminowym wynajmie profesjonalnych urządzeń do liczenia bilonu i banknotów. W ramach wynajmu udostępniamy Naszym Klientom wysokiej jakości urządzenia zliczające na bardzo dogodnych warunkach.

Dla kogo wynajem liczarek?

Usługę wynajmu kierujemy przede wszystkim do Klientów, którzy są zmuszeni jednorazowo przeliczyć wartość dużych ilości bilonu lub banknotów o zróżnicowanych nominałach. Do skorzystania z usługi wynajmu zachęcamy przede wszystkim organizatorów zbiórek pieniężnych oraz różnego rodzaju akcji szkolnych, podczas których dzieci i młodzież zbierają bilon. Istnieje również możliwość wynajmu liczarki na dłuższy okres czasu. Usługi wynajmu długoterminowego kierujemy przede wszystkim do właścicieli sklepów i punktów usługowych, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie chcą inwestować w zakup urządzenia.

Wynajem liczarek bilonu i banknotów

Wychodząc na przeciw potrzebom Naszych Klientów oferujemy profesjonalny wynajem liczarek do pieniędzy. W ofercie wynajmu posiadamy zarówno liczarki bilonu, jak i liczarki banknotów. Klientów zainteresowanych wynajmem liczarki zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: (22) 356 90 60.